Hakkımızda

1992 yılında Laleli'de MÜTEVAZİ satış noktası ile başlayan hizmet maceramız; 1997 yılında Kapalı Çarşı'da açılan şubemizle tat olgusunu tüketiciye sunmuştur. Gelen talepler doğrultusunda 2006 yılında Mercan bölgesinde faaliyet gösteren şubemizle, halkımıza geleneksel lezzetimizi sunmaya devam ettik. Dönerbank'ımız tüm halkımıza kendine has olan döneri sunma düşüncesiyle modern üretim tesisini hizmete açtı. Kaliteli hammaddeyi modern tesislerimizde temizlik, hijyen ve insan sağlığını ön planda tutarak, eğitimli ve profesyonel kadromuzla güvenli ve sistemli bir çalışma ile işleyerek tüketicinin lezzet olgusuna hitap etmekteyiz. Koruduğumuz istikrarlı çizgiyi muhafaza ederek müşteri memnuniyetini sürekli hale getirme çizgisinde olmayı sürdürmekteyiz. Hızla değişen dünyamızda gıda kaynaklı sağlık problemlerinin artması sebebiyle insan sağlığına ve yaşamına katkıyı ön planda tutmaktayız. Doğal besinlerle beslenen dana ve kuzu etlerini dini hassasiyetlerimize uygun olarak hazırlayıp uluslararası normlara ve Türk standartlarına uygun olarak işlemekteyiz. Uzman Gıda Mühendisleri gözetiminde kuruluşundan itibaren çalışmakta bulunan ekibiyle yasalara ve mevzuata uygun hareket ederek en lezzetli döneri hazırlamaktayız.

MİSYONUMUZ

Kalitede süreklilik, güven, uygun fiyat, disiplinli çalışma, iş bölümü, kurum kültürü, hijyen, sağlık kavramlarını bünyesinde içselleştirmek.

VİZYONUMUZ

25 yıllık birikimiyle bünyesinde barındırdığı lezzetli ve kaliteli ürünleri Türkiye'nin her bölgesine ulaştırmak ve ülkemizin en büyük döner tedarikçisi olmak.